ZABAWA W CHOWANEGO (2020) - cały film braci Sekielskich (napisy PL)

Ten film został w całości sfinansowany ze zbiórki. Tylko taki model finansowania zapewnia nam, twórcom, pełną niezależność. Teraz pracujemy nad kolejnymi ważnymi filmami dokumentalnymi o aferach SKOK oraz roli Jana Pawła II w tuszowaniu przypadków przestępstw duchownych.
Prosimy nas wesprzeć darowiznami na konto:
Kombinat Medialny Sp. z o.o.
nr konta: PL 16 1950 0001 2006 0339 0016 0002
tytuł przelewu: Darowizna na film dokumentalny
Kod SWIFT Idea Bank: IEEAPLPA
Paypal: m.sekielski@gmail.com
patronite.pl/sekielski
Dziękujemy!
Tomasz Sekielski, Marek Sekielski
W sprawie wykorzystania fragmentów filmu prosimy o kontakt: m.sekielski@gmail.com

FB: Sekielski/

TT: @sekielski

Reacties

 1. Olinka S.

  Olinka S.Uur geleden

  Buta, buta, buta i pycha podążają przed upadkiem.

 2. N

  NUur geleden

  Ludzie, którzy zgodzili się wystąpić w tym filmie i opowiedzieć o tym koszmarze są prawdziwymi bohaterami.

 3. Dar Nej

  Dar NejUur geleden

  czarna,bezkarna banda :/

 4. diabolinka1

  diabolinka14 uur geleden

  Rzygam😝

 5. magicnoland

  magicnoland5 uur geleden

  Szacunek dla chłopaka, że tak z tym gościem rozmawiał. Osobiście bym go zatłukł nawet za cenę odpowiedzialności karnej. Co za różnica...

 6. Natalia Adamowska

  Natalia Adamowska5 uur geleden

  Brawo

 7. LiviaTuJest

  LiviaTuJest6 uur geleden

  się zastanawiam kto dał te łapki w dół--

 8. aluette1

  aluette16 uur geleden

  Kasia Kowalska Spowiedź. Czy ktoś jeszcze pamięta?

 9. Marian Koniuszko

  Marian Koniuszko7 uur geleden

  TO TERAZ CZEKAMY NA FILM O PEDOFILACH WŚRÓD POLITYKÓW,CELEBRTÓW ITD.

 10. Agnieszka

  Agnieszka7 uur geleden

  Ja prosze was nie dawajcie dzieci na ministrantow.

 11. Agnieszka

  Agnieszka7 uur geleden

  Boga trzeba miec w sercu.. Uczyc nasze dzieci, ze bog to dobroc.. A nie kosciol I te wszystkie mury w ktorych oni moga sie chowac.

 12. Agnieszka

  Agnieszka7 uur geleden

  Przykro mi. I super chlopaki, ze to wszystko ujawniliscie..

 13. Ewelina Wojciechowska

  Ewelina Wojciechowska8 uur geleden

  Mega istotny film. Oglądałam go już 3 razy pokazując go rodzinie i powiem szczerze, że za każdym razem szokuje tak samo.

 14. marcin w

  marcin w8 uur geleden

  Kastrować! I zamykać

 15. Daniel Chmarzyński

  Daniel Chmarzyński8 uur geleden

  10 tysięcy odmóżdżonych katolików dało łapki w dół. Biedota umysłowa.

 16. Sebastian Pietrzak

  Sebastian Pietrzak9 uur geleden

  Żenada! Rozbudować siatkę kościołów i plebanii jeszcze bardzie pozwolić by ludzkie krzywdy były wspierane przez pieniądze dawane na tacę w dobrej wierze. Ludzie obudzić się trzeba i Nie utrzymywać tego zboczonego i wyrachowanego ugrupowania.

 17. ALEX JULIAN

  ALEX JULIAN11 uur geleden

  Surely someone has to bring these savages to Justice

 18. toss the salad

  toss the salad11 uur geleden

  Priest did That to my Kids i would give him a proper beating. Since no one wants to bring them to Justice i think you just have to administer punishment yourself to deter these savages.

 19. z sikora

  z sikora12 uur geleden

  Nie rozumiem dlaczego oni bronią tak tych księży. Niech idzie do więzienia. I wszyscy maja spokój. Decyzja będzie miała spokój. Po co kościół ich chroni? Ksiądz jest problem, powinni się go pozbyć i kłopot z głowy. Sami się tylko pogrążają. To samo było w dokumencie „ The Keepers”

 20. Marek Wróblewski

  Marek Wróblewski15 uur geleden

  Pikuś

 21. yasio bolo

  yasio bolo17 uur geleden

  "Bój się ludzi obojętnych, bo to za ich milczącą zgodą, dzieją się zbrodnie, krzywda, zło".

 22. _Marcin_

  _Marcin_17 uur geleden

  nie myślałem że o pleszewie kiedyś będzie głośno Xdd

 23. Jankan

  Jankan18 uur geleden

  super film. Ale czy youtube moglby go przestac polecac ? chyba ze 100 razy mi sie wlacza ten film, non stop polecany. dajcie spokoj bo juz troche zygam. nachalne promowanie

 24. yasio bolo

  yasio bolo17 uur geleden

  ten film.

 25. Michal Zioleski

  Michal Zioleski19 uur geleden

  Troszeczke dziwi mnie to, że rozmawiacie z tymi ludźmi i zadajecie pytania typu"czy ksiądz pamięta...". Patrząc logicznie to jest najzwyklejsze ścierwo, które z Panem Bogiem nie ma nic wspólnego i za nic w świecie się do niczego nie przyzna. Mówi się, że nie można wrzucać wszystkich do jednego" wora", ale to powiedzenie nie ma żadnego znaczenia w przypadku poruszonych faktów nawet tylko w tym filmie. A dlaczego? Nawet jeśli istnieją jednostki porządne i normalne, które funkcjonują w Kościele i pełnia funkcje kapłańskie, ale nie negują, tępią, przyznają się do istotnych faktów, które należy wyeliminować, którym nie zapobiegają i nie przeciwdziałają złu, które zostało wykryte, są tak samo odpowiedzialni jak ludzie, którzy je wyrządzają i są takimi samymi zwyrodnialcami. I tu nie ma znaczenia czy jest gość w porządku-jesli jest świadomy i chroni, jest winny. Ten pan mówiący o tym, że w kościele jest tam pi razy drzwi pedofilów na jakiś tam odsetek, niech się stuknie w czoło i zdejmie swoje szaty, którymi się przyodziewa a także tytuł, który nosi, bo jego argumentacja nie mieści się w głowie.

 26. marylka92

  marylka9220 uur geleden

  BAETEK JESTEŚ GIGANTEM! Mega szacun za konfrontację z tym ***. To z jaką odwagą i podniesioną głową te chłopaki znoszą to wszystko : coś nieprawdopodobnego. W sercach jesteśmy z wami !

 27. Kuuba

  Kuuba20 uur geleden

  Ja mam rozwiązanie które może skończyć ten problem i nazywa się sterylizacja

 28. JO BR

  JO BR21 uur geleden

  To są diabły w sutannach , robią co chcą nie bojąc się nawet Boga w którego poprostu nie wierzą . Nie ma dla nich świętości , niszczą bezbronne małe dzieci które są skarbem każdego narodu .

 29. MaTeX xD

  MaTeX xD22 uur geleden

  Pięknie to wyglada, jak ktoś chce zostać gwalcicielem to wystarczy założyć sutannę i będzie to robił na legalu

 30. Kasia Ziolova

  Kasia Ziolova22 uur geleden

  ale syf!!! zawsze o tym wiedziałam!!!

 31. CHRISTINE

  CHRISTINE22 uur geleden

  Kochani ludzie. Znacie ojcze nasz w którym jezus mówi odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. Jeżeli nie przebaczycie to przez tych drani gwałcicieli pójdziecie do piekła. Przebaczacie nie dla nich tylko dla siebie abyście wy mogli być przebaczenie. Piekło jest za gorące aby cierpieć całe wieki przez oprawców. Przebacz i Ofiaruj swojego oprawcę Bogu aby on się zajął sądem nie ty. Uwierz że oni już są skazani na wieczną zagładę, ich imie jest wymazane z Księgi życia w niebie, Bóg ich wrzuci do morza ognia i będą się smażyć na wieki. Nie bądźcie głupie, przebaczcie bo tak musi być dla waszego zbawienia

 32. Kapsa Kapsik

  Kapsa Kapsik11 uur geleden

  Nie sadze bym miał wyladować w piekle za to że nie mam siły wybaczyć draniowi ktory mnie skrzywdzi. Poza tym wybaczenie ma sile wtedy kiedy wybaczany doceni tego. Kiedy o to prosi, kiedy mu na tym zależy. Co s tego że mu wybacze a on napluje mi w twarz.? Dzialane zwrotne bedzie nadal aktywne, a ukarze go

 33. Marynarz H5

  Marynarz H523 uur geleden

  Ten cynizm księży mnie przeraża... brak mi słów

 34. Ola Przybytkowska

  Ola PrzybytkowskaDag geleden

  Ojojoj Żeby na świeżo po obejrzeniu nie powiedzieć że dużo... Ale jestem wkurwiona, pewnie jak wielu z nas tutaj. Każda niesprawiedliwość i krzywda wyrządzana dziecku jest o wiele cięższa niż w przypadku dorosłego. Nie, nie potrafię sobie wyobrazić, co może czuć dziecko, a potem dorosły, który był wykorzystywany seksualnie. Ja w Boga wierzę, ale nie wierzę w kościół jako organizację. Władza i wpływy, a zwłaszcza w takim zakresie jak jest w Polsce, gdzie politycy od lewa do prawa podchlebiają się władzom kościelnym, deprawuje. Duchowieństwo, w demokracji, jak kiedyś jest jakimś uprzywilejowanym stanem. Kościół jako organizacja nie ma nic ze skromności Chrystusa. Gdyby zył pewnie gorzko by zapłakał albo ukręcił bicz na tą krzywdę braci Jego najmniejszych. Wstyd mi za władze kościelne, wstyd mi za władze państwowe i przykro mi cholernie, że od czasów transformacji trwa to dziwne polityczne-religijne małżeństwo, które służy obu stronom. Kościół nie ma już nic ze skromności pierwszych Chrześcijan. A słowo "kuriozalny" nabiera chyba nowego znaczenia. Wstyd, hańba, podłość i zgroza. Wstyd mi jako osobie, która jest w kościele i definiuje się jako chrześcijanka i katoliczka. Wstyd mi cholernie i jestem wściekła, ale braciom Sekielskim dziękuję, że nie ustępują i domagają się sprawiedliwości. Pozdrawiam Ola z Bydgoszczy

 35. PRZE MOC

  PRZE MOCDag geleden

  myślę ze będzie więcej filmów

 36. funTomas

  funTomasDag geleden

  Czarna mafia nietykalna.

 37. ROBERT TROJSZCZAK

  ROBERT TROJSZCZAK23 uur geleden

  Już nie

 38. Mała Mi

  Mała MiDag geleden

  Jedyna grupa, która utrudnia "prawnie" postępowanie. Nich wreszcie się coś zmieni i w końcu zdejmą z was immunitety w formie przenoszenia do innej parafii, przykładowo. Powinno się to tyczyć wszystkich grup, żadnych immunitetów i od razu okazałoby się, że może być porządek, ponieważ nikomu wtedy by się nie opłacało nadstawiać swojego "tyłka" dla kogoś.

 39. legutko. art

  legutko. artDag geleden

  Полный п-ц просто...Po prostu nie ma słów. Nie mogę sobie wyobrazić, przez co przeszli ci trzej chlopaka. Nie mogę sobie wyobrazić ich ból. Jak by tylko mogłam pomóc, wytlumaczyć napisy na język rosyjski, to proszę dajcie znać. Jakub, Bartek i Andrzej, chłopcy, podziwiam waszą mega odwagę!!!! Jesteście prawdziwymi mężczyznami!!! Z miłośćją z Rosji

 40. Jakub Matusiewicz

  Jakub MatusiewiczDag geleden

  Słaby film, taki odgrzewany kotlet.

 41. Julia B.

  Julia B.Dag geleden

  Pokazuję krzywdę ludzi bardzo stonowanie, co sprawia, że film mieści się w kanonie dzieł etycznych. Klasa!

 42. Katarzyna Filak

  Katarzyna FilakDag geleden

  Dziękuję bohaterom "Zabawy w chowanego" za ich odwagę i determinację, za to że mogłam poznać ich historie. Dziękuję twórcom za zaangażowanie i rzetelność. Dziękuję za ten film.

 43. Patryk Sobczyk

  Patryk SobczykDag geleden

  w co wy wierzycie że to to kościół ruszy? przecież oni to robią od zawsze i chcą to robić i nie dadzą sobie tego zabrać

 44. 70Echo

  70EchoDag geleden

  Czekam ne recenzję filmu Sylwestra Latkowskiego - "Nic się nie stało" . Czy się doczekam ?, Kiedy?

 45. Tantum Quantum

  Tantum Quantum8 uur geleden

  @Iza KK Mam podobne zdanie. Słaby film na ważny temat.

 46. Iza KK

  Iza KK22 uur geleden

  Krótka recenzja Latkowskiego: bardzo zły film obnażający braki warsztatowe dokumentalisty. Brak jakichkolwiek dowodów w filmie na udział celebrytów w czynach pedofilnych. Film wykorzystany politycznie przez Jacka Kurskiego.

 47. Wojtek GKS

  Wojtek GKSDag geleden

  Drugi raz próbowałem oglądnąć ale nie potrafię, tak samo było z poprzednim filmem, może to i lepiej :) Nie oceniam, nie osądzam, bez komentarza. Pełen Podziw i Szacunek Dla Autorów i Ludzi, Którzy Doświadczyli ! Napiszę coś, co wielu, wielu ludziom wyda się chore, ale Wybaczcie, jest to Potężna Moc ! Wybaczcie nie dla Nich, lecz dla Siebie ! Pozdrawiam Wszystkich i Życzę Wszystkiego Dobrego :)

 48. Anna Maria Katarzyna

  Anna Maria KatarzynaDag geleden

  Wszystkich pedofili czy kapłani czy nie wywózka na Syberię do końca życia, bez możliwości widzenia się, z innymi, nie popracują dłońmi i głowami a nie dupami. Bez rządnych wygód, wszystko niech sami sobie robia, ich Głowno obchodza ofiary to niech zobaczą jak to jest jak nimi się nikt nie przejmuje. Dlaczego Watykan broni bo pewnie 90% to pedofile no i jak by te 90% musiało odejść to za mało księży by było, a po drugie jak by musieli za wszystkie sprawy zapłacić to pewnie by zbankrutowali. Jak to wygląda biedny ksiądz to nie przystoi. A pozatym ksiądz to zawód, jak każdy inny nie rozumiem dlaczego są oni lepsi i inaczej traktowani, bo są od Boga?. Bóg pogardza takimi ludźmi ksiezami, świat upadł......

 49. Tantum Quantum

  Tantum QuantumDag geleden

  Zastanawia mnie czemu nie ma protestów księży przeciwko księżom-pedofilom i tuszowaniu ich przestępczej działalności. Naprawdę, nie przeszkadza im jakich mają "kolegów po fachu" i jakim cieniem kładzie się postępowanie hierarchów na wizerunku ogółu kleru?!

 50. Joanna Kowalczyk

  Joanna KowalczykDag geleden

  Jestem katoliczką, wierzę w Boga, wierzę, że jest dobrem. Jak oglądałam ten film, jak piszę ten komentarz to płaczę. Jak biskupi, jak mogą tak robić. Jak mogą tak od środka niszczyć Kościół? Jak mogą prowadzić do tego, że niewinne dziecko już nigdy nie będzie miało normalnego życia? Jak można zamiatać to pod dywan i mówić piękne kazania o kłamstwie, miłości do ludzi? Mnie to tak bardzo boli bo jestem częścią tego Kościoła. Tak grzesznego, ale pokuta nie powinna wyglądać w taki sposób. Jezus mówił- idź i nie czyń tak więcej. Wybaczał, ale to nie oznacza, że taka osoba ma być na wolności. Jeśli ma taki problem to tym bardziej trzeba jej pomóc i izolować w szpitalu psychiatrycznym albo więzieniu. Boli mnie to bo nie chcę w przyszłości bać się o swoje dzieci jeśli będą ministrantami czy będą chodzili do wspólnoty, która przecież ma prowadzić do Boga. Boli mnie serce, boli mnie dusza.

 51. San junipero

  San juniperoDag geleden

  Jak już nagłaśniacie problem pedofili w kościele to może by tak naświetlić ten problem a nawet jeszcze większe rzeczy które się odbywają na szczytach władzy , polecam zgłębić temat : ,,upadek kabały,, to dopiero jest hard core ☠️👹

 52. Machete G

  Machete GDag geleden

  pamiętam jak podczas mszy za mojego dziadka podczas pogrzebu ksiądz zaczął się śmiać mówiąc coś o życiu wiecznym

 53. Dominic xXx

  Dominic xXxDag geleden

  Kler jest tak bezczelny że chce pieniądze nawet gdy ktoś umrze, pieprzona mafia...

 54. Krix

  KrixDag geleden

  Wszystkie dis lajki to chyba od księży xD

 55. Ola Ryan

  Ola RyanDag geleden

  Homosexual doesn't equal pedophile. I love how they try to push the blaim at some certain group of people. Tragic. 🤢

 56. AEGON TARGARYEN

  AEGON TARGARYENDag geleden

  Pope John Paul II’s role in covering up crimes of clergymen ...???????!!!!!!

 57. Tica Roca

  Tica RocaDag geleden

  Tylko dwa razy w życiu zdarzyło mi się być w obecności księża sam na sam . W obu przypadkach księża wykorzystali sytuację . Jeden klapnął mnie po pupie a drugi wprost wyrywał na samochód ( przechwalał się posiadaną furą ) i usilnie starał się umówić ze mną na kawę ! Jakby nie liczyć statystyka patologicznych zachowań (2na 2 ) 100 % . 🤮🤮🤮🤮 Więc nie mogę słuchać tego jak mówią , że te niestosowne zachowania są marginalne . Ja mam wrażenie , że zdążają się bardzo często w przypadkach gdy zachodzi ku temu sprzyjająca okazja 🤷🏻‍♀️

 58. Elżbieta Babulewicz

  Elżbieta BabulewiczDag geleden

  Polańskiego to broniliscie wszyscy celebryci z TVN hipokryzja

 59. Tantum Quantum

  Tantum QuantumDag geleden

  A co Polański ma wspólnego z wykorzystywaniem seksualnym dzieci przez kler rzymskokatolicki w Polsce?

 60. Sneakazz

  SneakazzDag geleden

  Jedna mafia dogadała się z drugą...

 61. aleksja nowenik

  aleksja nowenikDag geleden

  właśnie sobie coś uświadomiłam; kiedy oglądałam "nie mów nikomu" to po seansie pomyślałam, że to co się dzieje jest straszne, powinno się to karać, biedne dzieci, a ci księża to zwyczajne chuje. Ale nie trafiło to do mnie tak mocno jak ten film. Jedyny powód dla którego "zabawa w chowanego" trafiła do mnie bardziej jest taki, że mieszkam niecałe pół godziny drogi od Pleszewa. to straszne, że potrzebowałam takiego bodźca, żeby "lepiej" zdać sobie sprawę, że takie sytuacje mają miejsce...

 62. Joanna Bryszewsla

  Joanna BryszewslaDag geleden

  Drapieźnik, ktory doskonale wie co robi. A " Pan Bóg" to parawanik, za którym sie chowają takie bestie jak on. Religie to raj dla pedofili, bo ten problem dotyczy nie tylko katolicyzmu. Rownieź Świadkow Jehowy ukrywających prawdę na takie tematy bo chronią "wizerunek". Tam gdzie umysły są zniewolone ideoligią tam zawsze bedą wynaturzenia. Wielką odwagą wykazali sie panowie, będący ofiarami tego zwyrodnialca.

 63. Adam Jaskot

  Adam JaskotDag geleden

  W końcu padła tutaj prawda że pedofilia wywodzi się często od homoseksualistów..

 64. Tantum Quantum

  Tantum QuantumDag geleden

  Taka opinię mają panowie Terlikowski i Isakowicz-Zaleski. Ale czy to prawda jest?

 65. Zaneta Kozieł

  Zaneta KoziełDag geleden

  Film obowiązkowy dla każdego Katolika.

 66. Robert

  RobertDag geleden

  Wyłapać i ... Wiecie co dalej. Matka Ziemia musi pozbyć się robactwa. Ale musimy Jej POMÓC. Sama sobie nie poradzi. Więc do boju RODACY !!!

 67. cinnam mon

  cinnam monDag geleden

  To jest tragiczne. Dziękuje za odwagę, za pracę nad dokumentem. Oby zobaczyła go jak największa ilość osób.

 68. mroczny opiekacz

  mroczny opiekaczDag geleden

  mój pedofil (sekieski) jest lepszy niż twój ....

 69. Mariusz Ostaszewski

  Mariusz OstaszewskiDag geleden

  Brawa dla bohaterów filmu......

 70. Jolanta Kasmeski

  Jolanta KasmeskiDag geleden

  Muj Boze..teraz juz wiem dlaczego przez dlugie lata cos ktos mi mowilo ze katolicy to nie wiara -- kat..

 71. mroczny opiekacz

  mroczny opiekaczDag geleden

  co Ty bredzisz

 72. El Lato

  El LatoDag geleden

  Nie rozumiem, dlaczego ofiary lub ich rodzice nie informują o czynach zboczeńca na policji, prokuraturze... Po komentarzach wnioskuję, że niektórzy są przekonani, że ksiądz ma immunitet i nie podlega karze świeckiej! Ps ksiądz, po udowodnieniu winy i odbyciu kary powinien z automatu zostać pozbawiony święceń, a nie przenoszony w inne miejsce i w tym jest sedno.

 73. Mlena K

  Mlena KDag geleden

  Straszne jest to wszystko... zeznania Biskupa pokazane w filmie to komedia.

 74. Czszlojad Zedo

  Czszlojad ZedoDag geleden

  Znieść celibat

 75. piter pit

  piter pitDag geleden

  ciekawe czy bp Janiak zostanie za całokształt odwołany i wyleci z hukiem z diecezji kaliskiej? obstawiam że nie, a jeśli nawet to za wiele lat po prostu sobie pójdzie na emeryturę..?

 76. Kornelia Chodziutko

  Kornelia ChodziutkoDag geleden

  Dlaczego reprezentanci kościoła utożsamiają pedofilię z homoseksualizmem. Pedofilia to odczówanie pociągu seksualnego do dziecka, bez względu na płeć. Homoseksualizm nie jest chorobą, a na pewno nie wyżądza nikomu krzywdy.

 77. Marzena Maya Galik

  Marzena Maya GalikDag geleden

  Jak dobry ksiadz moze bronic pedofila? Msi miec tez za skora!!! W cholere z tym celibatem i calym majatkiem kosciola. Trzeba to wypieprzyc w kosmos. Jedyna normalna opcja to PASTOR i skromne koscioly.

 78. SkiniNieMiliMiObiliOdbyt PodziurowailiMojeHemoroidy

  SkiniNieMiliMiObiliOdbyt PodziurowailiMojeHemoroidyDag geleden

  I tutaj teksty Arki Satana wpisują się idealnie.

 79. Tomasz Junkanc

  Tomasz JunkancDag geleden

  Myślę że prawdziwa skala pedofilii w kościele musi być zatrważająca. Zauważyliście, że sądy koleżeńskie są zazwyczaj pobłażliwe np. wśród lekarzy? Ryzyko błędu lekarskiego jest duże i nie wiadomo kiedy z sędziego można stać się osądzonym. Strach przed tym jest uzasadniony. To tak jakby kierowcy mieli sądzić innych kierowców. Ja nigdy nie spowodowałem wypadku, ale czy tak będzie do końca życia? Czy będę mógł wtedy liczyć na taryfę ulgową? Czy zatem pobłażanie księżom pedofilom może wynikać ze skali problemu? Czy ilość księży z dewiacjami jest tak duża, że boją się wystawić kolegów, bo nie wiadomo kiedy to ich uczynki wyjdą na jaw? Poza tym uważam że Panowie Sekielscy robią bardzo dobrą robotę. Im więcej ofiar się ujawni, tym trudniej będzie Kościołowi zapanować nad tematem, aż w końcu nie da się tego zamieść pod dywan i będzie trzeba się tym zająć. Jest to też material prewencyjny. Ja jako świeżo upieczony ojciec nie pozwolę żeby mój syn wchodził w zażyłość s księdzem czy jakimkolwiek dorosłym i np. odwiedzał go samodzielnie.

 80. Wujek Władzio

  Wujek WładzioDag geleden

  Polecam oglądać

 81. Sara Homik

  Sara HomikDag geleden

  jak można zniszczyć wielu ludziom życie swoimi obrzydliwymi czynami i jeszcze żeby mieć czelność bronić się, że to szatan ich kusił, że on swoją pokutę odprawia całe życie DLACZEGO W KOŚCIELE TO WCIAZ JEST BEZKARNE!!!!!!

 82. THE DRIV3R by Amadeusz

  THE DRIV3R by Amadeusz2 dagen geleden

  Nie rozumiem jak rodzic, który słyszy jakieś plotki na temat księdza jeszcze pozwala na przebywanie sam na sam dziecka z księdzem. Kościół to ciemnota jednak, zlasowali ludziom mózgi, pozostałość ze średniowiecza. Tłumaczenie tych księży to jak rozmowa z dzieckiem - "bo mnie szatan podkusił".

 83. PAN TOMASZ

  PAN TOMASZ2 dagen geleden

  Daj namiary na nich to się wszystko załatwi od ręki!!! Zero tolerancji dla takich ......!!!!!!!!

 84. Jotras

  Jotras2 dagen geleden

  bardzo serdecznie Wam współczuję ♥ i dobrze, że o tym głośno mówicie, bo tylko tak można się z tego koszmaru wyzwolić, choć będzie to trochę czasu trwało...

 85. Olaf Kowal

  Olaf Kowal2 dagen geleden

  ZAGADKA: jak nazywa się organizacja religijna, która ma nieomylnego przywódcę i która twierdzi, że tylko ona posiada całą prawdę a reszta się myli?

 86. Olaf Kowal

  Olaf Kowal2 dagen geleden

  Kto myśli, że sekta?

 87. K. K.

  K. K.2 dagen geleden

  Panie Tomaszu, ogromny szacunek za to, że bada Pan sprawę pedofilii w kościele. Wymaga to nie lada odwagi i dodatkowo jest bardzo dobrze przygotowanym materiałem dziennikarskim, który dla wielu byłby tematem skrajnie niewygodnym. Niestety bezstronność, bezpartyjność i wysoka kultura dziennikarska to wymierające obecnie wartości, które niegdyś były fundamentem wolnych mediów. Dziękuję za Pana wkład i twórczość.

 88. fr koppo

  fr koppo2 dagen geleden

  Najbardziej dziwi mnie ta postawa pokrzywdzonych jak i rodzicow, którzy przychodzą do tych świń i jeszcze do nich mówią proszę księdza albo ekscelencjo. Kompletnie nie rozumiem braku chęci zemsty ze strony tych ludzi. Może gdyby te świnie żałowały tego naprawdę to jeszcze bym ich podejście zrozumieć mógł. A tak gdzie oni mają gdzieś ofiary na miejscu takiej poszkodowanej osoby, zemścił bym się i to bardzo

 89. Airi

  Airi2 dagen geleden

  Dziękuję za ten film.